PÄEVAKAVA / ПРОГРАММА ДНЯ old

11.00 – 12.30

I aruteluala / площадка:

Linnaplaneerimine: valukohad ja rõõmud
Городское планирование: болевые точки и успехи города

Moderaator Jüri Nikolaev

Vladimir Naumov
MTÜ Uus Sild, Projekt People’s Park
Stepan Pidvysotskiy
Puškini tn üheksateist KÜ juhatuse esimees, председатель правления,  VKG Elektrivõrgud OÜ GIS-spetsialist
Ivan Sergejev
Narva linnaarhitekt, главный архитектор Нарвы
II aruteluala / площадка:

Infoliikumine Narvas: kus, kes, millal
Движение информации в городе: Где? Что? Когда?

Moderaator Sergei Stepanov

Roman Gribov
SETI.ee omanik, владелец портала SETI.ee
Vjatšeslav Konovalov
Narva abilinnapea, вице-мэр Нарвы
Maritsa Ort
Narva Keskraamatukogu direktor, директор Нарвской библиотеки
Svetlana Zaitseva
Trükkitoimetaja, выпускающий редактор “Виру проспект”
III aruteluala / площадка:

Kas teatril Narvas on tulevik?
Есть ли будущее у театра в Нарве?

Moderaator Mihhail Komashko

Svetlana Ivanova
Draamaõpetaja ja teatrihuviline, учитель драмы и любитель театра
Inga Koppel
Välissuhete juht, руководитель по внешним связям Vabalava
Mihhail Slavsky
Produtsent, režissöör Illusion stuudio
Продюссер, режиссёр студия “Иллюзион”

Jelena Štšekotihhina
Geneva OÜ sekretär, секретарь

13.00 – 14.30

I aruteluala / площадка:

21 sajandi kool: alternatiivse hariduse võimalused
Школа 21 века: альтернативные системы образования

Moderaator Jelena Lohmatova, VitaTiim

Irene Käosaar
Integratsiooni Sihtasutuse MISA juht, Руководитель Фонда интеграции МISA
Anna-Olga Luga
2 õpilaste ema ja TÜ Narva kolledži vilistlane, мама двух школьников и выпускница Нарвского колледжа TУ
Jelena Naumova
Õpetaja, учитель
Vladislav Virtonen
Õpilane, ученик Narva Vanalinna Riigikool
II aruteluala / площадка:

Kas me usaldame valitsust?
Доверяем ли мы властям?

Moderaator Jüri Nikolaev

Kirsti Narinen
Soome Suursaadik Eestis, посол Финляндии в Эстонии
Nikolai Kondratov
Narva linnaelanik, житель города Нарвы
Leonid Ljutskevitš
TTU tudeng ja seltskonnategelane, студент ТТУ и общественный деятель
Natalja Nikitina
Juhatuse liige, член правления
Narva paljulasteliste perede ühing perekolle MTÜ
III aruteluala / площадка:

Kes peab tooma start-up´id Narva?
Кто должен привести стартапы в Нарву?

Moderaator Jana Pavlenkova, OBJEKT.IS

Edgar Bers
HashCoints/Polybius äri- ja partnersuhete arendusspetsialist arendamisjuht, специалист по развитию бизнеса и партнёрских отношений
Olga Kurdovskaja
MTU BUSINESS MOTION, juhatuse liige, член правления
Anne Veevo
Narva linna projektide teenistuse juhataja, руководитель отдела проектов города Нарва

15.00 – 16.30

I aruteluala / площадка:

Narva tervishoiusüsteemi eripärad
Особенности системы здравоохранения в Нарве

Moderaator Sergei Stepanov

Pille Letjuka
Ülemarst, руководитель лечебной работы
Natalja Metelitsa
Eesti Tervishojutöötajate Kutseliidu Ida-Virumaa piirkonna koordinatoor
Координатор Союза работников здравоохранения в Ида-Вирумаа

Valentina Mišenkova
Narva Perearstikeskus OÜ juhataja, руководитель
Aleksandr Mišenkov
Narva naistekliiniku juhataja, заведующий Женской клиникой
II aruteluala / площадка:

Noored ja valimised
Молодёжь и выборы

Moderaator Aet Kiisla

Anastasia Alandzhi
Narva Noorteparlamendi koordinator
Координатор Нарвскогомолодёжного парламента

Kristina Kallas
TÜ Narva Kolledži direktor, директор Нарвского колледжа TУ
Arina Tšekanina
Tudeng ja Eesti noor esindaja Euroopa Nõukogu Kohalike
ja Piirkondlike Omavalitsuste Kongressil, студент и молодежный представитель Эстонии на конгрессе
местных и региональных властей Совета Европы

Eva Lennuk
Abiturient, абитуриент
Narva Eesti Gümnaasium
III aruteluala / площадка:

Narva identiteet – kes me oleme ja kes tahame olla?
Идентитет Нарвы: кто мы и кем мы хотим быть?

Moderaator Artur Tooman

Vladimir Alekseev
Endine Narva Energeetikatöötajate Ametiühingute Liidu juht,
бывший лидер Нарвского профсоюза энергетиков

Anton Ossipovski
Narva Loomeinkubaator SA, Brand Effect OÜ, Ida-Virumaa Loomemajanduskeskuse MTÜ liige.
Tatjana Sudarevskaja
Floridea OÜ Juhatuse liige ja ettevõtja,член правления Floridea OÜ и предприниматель
Olga Tšerjomuškina
Narva Linna Arenduse ja Ökonoomika Ameti vanemspetsialist,
старший специалист Департамента развития и экономики города Нарвы

17.00 – 18.30

TÜ Narva kolledži fuajee:

Kohalikel omavalitsuse valimistel kandideerivate parteide ja liitude esindajate debatt
Политические дебаты с участием представителей партий и избирательных союзов

Moderaator Dmitri Pastuhhov

Stanislav Maksimov 
Valimisliit Patriot
Katri Raik
Valimisliit Meie Narva
Igor Sumarok
Eesti Reformierakond
Elena Valme
Edgar Savisaare Valimisliit